Kā nopirkt automašīnu internetā ?

Latvijas iedzīvotāji ir pieraduši pirkt transporta līdzekļus, parasti vieglo auto no rokas vai pie oficiāliem auto dīleriem. Abos gadījumos nauda par automašīnas pirkšanu tiek maksāta parasti skaidrā naudā. Vienlaikus visiem ir pieejama iespēja iegādāties auto arī interneta izsolēs vai kādā no automašīnu interneta veikaliem. Abos gadījumos par automašīnas iegādi ir jāmaksā tik, cik būsi nosolījis. … Continue reading “Kā nopirkt automašīnu internetā ?”

Latvijas iedzīvotāji ir pieraduši pirkt transporta līdzekļus, parasti vieglo auto no rokas vai pie oficiāliem auto dīleriem. Abos gadījumos nauda par automašīnas pirkšanu tiek maksāta parasti skaidrā naudā. Vienlaikus visiem ir pieejama iespēja iegādāties auto arī interneta izsolēs vai kādā no automašīnu interneta veikaliem. Abos gadījumos par automašīnas iegādi ir jāmaksā tik, cik būsi nosolījis. Tas paver plašas iespējas, taču vienlaikus arī riskus, jo auto tehnisko stāvokli iepriekš nav iespējams pārbaudīt, kā rezultātā pastāv risks iegrābties. Saskaņā ar izsoļu noteikumiem pircējs ir informēts par automašīnas tehnisko stāvokli, bet pārdevējs sniedz patiesu informāciju. Ja tas neatbilst patisībai, tad pircējam ir iespēja atgriezt preci. Tik tālu par teoriju. Reālā dzīvē neviens nekad nesūtīs atpakaļ auto, kura transporta izdevumi pārsniegs vairākus simtus, bet pērkot no Amerikas pat vairākus tūkstošus eiro. Nāksies vien kost zobos, jo būs pieņemts kļūdains lēmums.

Populārākā vieta, kur nopirkt auto izsolē neapšaubāmi ir ebay. Tie, kas dodas iepirkt auto uz Vāciju parasti skatās mobile.de. Ja vēlaties doties uz Vāciju, pielūkojiet, lai auto pirktu uz vietas un ar pircēju runātu kāds, kam ir Vācijas pilsonība vai tekoša vācu valoda. Nianse ir tāda, ka par pircēju mānīšanu pārdevējs ir atbildīgs likuma priekšā, bet attiecībā uz auslanderiem vācieši vai biežāk Vācijas turki var pieļaut zināmas vaļības, cerot, ka sods nesekos. Sargiet sevi un Dievs Jūs sargās. To ir iespējams salīdzinoši vienkārši pārbaudīt praksē – piezvaniet auto pārdevējam no Latvijas mobilā numura un pēc tam, lai kāds cits piezvana no Vācijas mobilā tālruņa numura. Pastāv salīdzinoši liela iespēja, ka dzirdēsiet pilnīgi atšķirīgu auto novērtējumu.

Ja izvēlaties tomēr solīt par auto iegādi internetā, rūpīgi nospraudiet savus cenas griestus un pie tiem arī turieties. Nepadodieties kārdinājumam, jo izsoles karstumā ir viegli ievērojami pārmaksāt tikai tādēļ ka gribas uzvarēt pārējos konkurentus.

Motoru Svētki